ul. Józefa Bema 1/5, 20-045 Lublin

Zapraszamy na panel oraz warsztaty: Ukochana – Obdarowana – Wybrana

Serdecznie zapraszamy młode kobiety i dziewczęta (uczennice szkół ponadpodstawowych) do wzięcia udziału w wykładzie oraz panelu:
pt.: „UKOCHANA – OBDAROWANA – WYBRANA”
organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”  w ramach projektu Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego.
Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 marca 2022 r. o godz. 11:00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej 4 (wejście od ul. de Tramecorta). Prosimy  o zgłaszanie grup szkolnych na adres: cmpw@civitaschristiana.pl bądź telefonicznie 603-182-742.

Wykład i panel, realizowany jest w oparciu o list do dziewcząt z Jasnej Góry.
Wykład pt.: „Prymas o kobietach i do kobiet” poprowadzi siostra Wawrzyna Chwedoruk ze Zgromadzenia Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP z Szymanowa, dla której Nauczanie Prymasa przerodziło się w pasję.
Do udziału w panelu zaproszone są: Pani Iwona Czarcińska z Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego, która podzieli się swoim świadectwem i wspomnieniami o Prymasie; autorki książki „Piękna dziewczyna” Beata Agopsowicz i Agata Głażewska, dla których list Prymasa stał się inspiracją do publikacji. Link do wydarzenia: Ukochana – Obdarowana – Wybrana WYKŁAD/ PANEL DYSKUSYJNY | Facebook
Serdecznie zapraszamy także na warsztaty dla młodych kobiet i dziewcząt, które odbędą się w sobotę, 19 marca 2022 r. o godz. 11:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” – Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego przy ul. Józefa Bema 1 w Lublinie (wejście bezpośrednie, przez furtkę obok budynku). Z uwagi na ograniczaną ilość miejsc prosimy o odpowiedź zwrotną o udziale w Warsztatach osób zainteresowanych pod adres: cmpw@civitaschristiana.pl  bądź telefonicznie 603-182-742. Link do wydarzenia: (1) Ukochana – Obdarowana – Wybrana WARSZTATY | Facebook
Celem tych spotkań jest pokazanie jak aktualne jest nauczanie Błogosławionego Stefana Wyszyńskiego w kształtowaniu osobowości, szukaniu wzorców i dokonywaniu wyborów młodego pokolenia w XXI w.
Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął: Abp Stanisław Budzik Metropolita Lubelski, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty, Instytut Prymasa Wyszyńskiego.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Centrum Myśli Prymasa Wyszyńskiego finansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich 2018-2030.

Copyright 2023 Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział Okręgowy w Lublinie